Юні спортсменки з Вознесенська стали віцечемпіонками України з настільного тенісу
В Андріївці на Львівщині з 7 по 10 травня відбувся вирішальний ІІІ тур Чемпіонату України «Дитяча ліга» з настільного тенісу. За перемогу змагалися найсильніші гравці 2011 року народження та молодші.
Про це повідомляє Міська влада Вознесенська, передає Район. Вознесенськ.
Вознесенську громаду на турнірі гідно представила команда дівчат місцевої ДЮСШ у складі:
- Анастасії Кафітулової
- Маргарити Тодоратєвої
- Лідії Шиян
Показавши залізну витримку, відмінну техніку та злагоджену командну роботу, наші дівчата впевнено обійшли численних суперниць і вибороли почесне друге місце.
Цей успіх є результатом щоденних виснажливих тренувань, незламної волі до перемоги та професійної роботи тренерського складу.
«Попереду у юних тенісисток нові спортивні виклики та вершини.Вітаємо наших призерок із високим досягненням і бажаємо нових золотих тріумфів», — йдеться у повідомленні.
Читайте також:
- Вознесенськ
У Вознесенську провели рейтинговий турнір з настільного тенісу серед дорослих
- Роздільна
Спортивні новини Захарівки: хто виборов дві медалі на обласному тенісному турнірі
- Подільськ
Настільний теніс в Теплодарі: юні спортсмени з Окон привезли врожай нагород
- Вараш
Юні тенісисти із Зарічненської громади здобули призові місця на обласному чемпіонаті
