Офіцерка безпеки та ліцеїсти озеленили територію Вознесенського ліцею №8
У Вознесенську поліцейська разом із учнями та педагогами долучилися до масштабної екологічної акції. Спільними зусиллями вони висадили нові дерева, кущі та квіти на території Вознесенського ліцею № 8.
Про це повідомляє Поліція Миколаївської області, передає Район. Вознесенськ.
Ініціаторкою заходу виступила інспекторка сектору служби освітньої безпеки Вознесенського районного управління поліції.
Екологічна акція об’єднала учасників навколо спільної мети — зробити простір навчального закладу затишнішим, охайнішим та зеленішим.Під час акції ліцеїсти, вчителі та офіцерка власноруч прикрашали зелену зону та висаджували рослини у ґрунт. Завдяки цій роботі підростаюче покоління змогло відчути власну відповідальність за збереження довкілля та формування екологічного майбутнього свого міста.



Читайте також:
- Стара Вижівка
Поблизу села Яревище розорали 4 гектари прибережної захисної смуги річки Припʼять
- Шацьк
Загроза для Світязя та людей: експерти виявили перевищення фосфатів й нітратів навколо озера
- Шацьк
Досвід Шацького нацпарку на міжнародному рівні: Марія Христецька виступила на екофорумі «Довкілля для України»
- Рівне
На Рівненщині створять нове заповідне урочище «Шейхцерієве болото» для захисту рідкісних рослин
- Стара Вижівка
З’явилися перші ягоди: на Старовижівщині стартує чорничний сезон
