У Вознесенську переможницею конкурсу «Учень року – 2026» стала Марія Дідик

#   366
У Вознесенську переможницею конкурсу «Учень року – 2026» стала Марія Дідик

У Вознесенській громаді нагородили «Найкращого учня року – 2026» та стипендіатів міської ради. Головну відзнаку та щомісячну фінансову підтримку отримала вихованка ліцею «Інсайт».

Про це повідомляє Район. Вознесенськ з посиланням на Міську влада Вознесенська.

У четвер, 15 травня, під час чергової 94-ї сесії Вознесенської міської ради VIII скликання відбулося урочисте відзначення обдарованої молоді громади.

Захід провели у межах реалізації Програми розвитку освіти Територіальної громади міста Вознесенська на 2021–2026 роки. Головна мета ініціативи — підтримка талановитих учнів, розвиток їхніх здібностей та стимулювання до творчого й інтелектуального самовдосконалення.

Міський голова Євгеній Величко та начальниця Управління освіти Світлана Кисільова вручили нагороди найкращим школярам, які продемонстрували високі результати у навчанні, спорті, творчості та технічній діяльності.

Титул «Найкращий учень року – 2026» виборола учениця 10-Ф класу ліцею «Інсайт» Марія Дідик. Окрім почесного звання, дівчина виборола фінансову підтримку від громади. Протягом усього наступного навчального року вона отримуватиме щомісячну стипендію міської ради у розмірі 1000 гривень.

Також визначили стипендіатів серед вихованців закладів позашкільної освіти.

У номінації «Спортивна гордість»: 

  • Ананенко Олександра;
  • Добріца Олексій;
  • Гула Катерина
  • Бойштян Євген.

У номінації «Кращий серед техніків»: Чорний Роман.

У номінації «Творча обдарованість»: Узунова Єлизавета.

Кращі учні шкіл громади отримуватимуть щомісячні стипендії у розмірі 600 гривень, а обдаровані учні — 500 гривень.  

Останні новини

Всі

12 червня 2026

11 червня 2026

Переглянути все