У Вознесенську переможницею конкурсу «Учень року – 2026» стала Марія Дідик

У Вознесенській громаді нагородили «Найкращого учня року – 2026» та стипендіатів міської ради. Головну відзнаку та щомісячну фінансову підтримку отримала вихованка ліцею «Інсайт».
Про це повідомляє Район. Вознесенськ з посиланням на Міську влада Вознесенська.
У четвер, 15 травня, під час чергової 94-ї сесії Вознесенської міської ради VIII скликання відбулося урочисте відзначення обдарованої молоді громади.
Захід провели у межах реалізації Програми розвитку освіти Територіальної громади міста Вознесенська на 2021–2026 роки. Головна мета ініціативи — підтримка талановитих учнів, розвиток їхніх здібностей та стимулювання до творчого й інтелектуального самовдосконалення.
Міський голова Євгеній Величко та начальниця Управління освіти Світлана Кисільова вручили нагороди найкращим школярам, які продемонстрували високі результати у навчанні, спорті, творчості та технічній діяльності.
Титул «Найкращий учень року – 2026» виборола учениця 10-Ф класу ліцею «Інсайт» Марія Дідик. Окрім почесного звання, дівчина виборола фінансову підтримку від громади. Протягом усього наступного навчального року вона отримуватиме щомісячну стипендію міської ради у розмірі 1000 гривень.
Також визначили стипендіатів серед вихованців закладів позашкільної освіти.
У номінації «Спортивна гордість»:
- Ананенко Олександра;
- Добріца Олексій;
- Гула Катерина;
- Бойштян Євген.
У номінації «Кращий серед техніків»: Чорний Роман.
У номінації «Творча обдарованість»: Узунова Єлизавета.
Кращі учні шкіл громади отримуватимуть щомісячні стипендії у розмірі 600 гривень, а обдаровані учні — 500 гривень.
