У Південноукраїнському ліцеї стартував пришкільний табір «Котигорошко»

На базі Південноукраїнського ліцею №5 відбулося урочисте відкриття літнього пришкільного табору «Котигорошко».
Про це повідомляє Південноукраїнська міська рада, передає Район. Вознесенськ.
Перший день табірної зміни розпочався зі знайомств, веселих пісень, динамічних флешмобів та створення дружньої атмосфери, яка пануватиме тут протягом усього літа.
Головною родзинкою свята став творчий виступ вихованців Центру дитячої юнацької творчості та гуртка спортивно-естрадного танцю «Фенікс».Організатори та вихованці ліцею також висловлюють окрему вдячність місцевим ініціативним підприємцям Олегу Юрченку та Олександру Ткачу, які виступили спонсорами солодкого завершення свята й пригостили дітей морозивом.
Попереду на вихованців табору чекає насичена та цікава програма канікул: незабутні пригоди, зустрічі, творчі майстер-класи, спортивні змагання та захопливі екскурсії. Організатори зазначають, що «Котигорошко» — це місце, де кожна дитина зможе проявити свої таланти, знайти нових друзів та провести літо з користю.
Читайте також:
- Вознесенськ
У Південноукраїнську вогнеборці приборкали пожежу у багатоповірхівці
- Вознесенськ
У Південноукраїнську вшанували пам’ять загиблих через війну дітей: у музеї діє особлива виставка
- Вознесенськ
Танцюристи з Південноукраїнська вибороли купу нагород на всеукраїнських змаганнях у Білій Церкві
- Вознесенськ
На Вознесенщині судитимуть ексочільника комунального підприємства, який «забув» про декларації







