До заповідника «Єланецький степ» привезли нових бізонів

02 Листопада 2023, 13:15
До заповідника Єланецький Степ привезли нових бізонів 445
До заповідника Єланецький Степ привезли нових бізонів

23 жовтня до вольєру заповідника «Єланецький степ» випустили двох нових бізонів. Це вдалося зробити в рамках міжнародного природоохоронного проєкту з відновлення життєздатності стада бізонів.

Про це кореспондентам Район. Вознесенськ розповіла директорка природного заповідника «Єланецький Степ» Галина Драбинюк.

Співробітники заповідника реалізовують міжнародний проєкт
Співробітники заповідника реалізовують міжнародний проєкт

За рік співробітникам заповідника разом із представниками Українського товариства охорони птахів за партнерської підтримки Союзу охорони природи і біорізноманіття Німеччини (NABU Bundesverband) та за фінансової підтримки Tierpark Berlin та Zoo Berlin вдалося вирішити чимало питань щодо подальшого розвитку установи.

Природний заповідник
Нова огорожа вольєру

«Ці бізони оновлять генофонд стада. Це дуже важлива подія, бо всіх бізонів, які в нас нині живуть, можна вважати родичами. А ще ми відновили огорожу вольєру, де в напіввільному стані утримуємо стадо бізонів на площі 70 гектарів», - розповіла Галина Драбинюк.  

Природний заповідник
Природний заповідник "Єланецький Степ"

Також на території заповідника встановили будиночок для спостережень за тваринами з оглядовою вежею. Ці заходи важливі для забезпечення діяльності установи, покращення рівня еколого-освітньої роботи та безпеки відвідувачів і туристів під час екскурсій, контролю за утриманням диких тварин.

«У жовтні ми подали клопотання до Міндовкілля на розширення території майже на 1000 гектарів. Чекаємо відповіді», - сказала Галина Драбинюк.

Природний заповідник
Природний заповідник "Єланецький Степ"

Природний заповідник “Єланецький Степ” створили 17 липня 1996 року. Це єдиний степовий заповідник Правобережної України. Його площа 3010.65 гектарів.

Співробітники установи регулярно проводять еколого-просвітницькі заходи. 

23 жовтня екоосвітяни природного заповідника «Єланецький степ» організували профорієнтаційну зустріч із учнями 11-х класів Новоодеського ліцею № 2. 

 

Коментар
27/05/2024 Понеділок
27.05.2024