На Вознесенщині шериф поліції навчав ліцеїстів як запобігати та протидіяти проявам насильства серед однолітків

13 Лютого 2024, 13:35
Зустріч з шерифом поліції в Мостківській громаді 180
Зустріч з шерифом поліції в Мостківській громаді

Поліцейський офіцер Мостівської громади Володимир Мінько завітав до учнів Сухобалківського ліцею та провів профілактичну бесіду щодо попередження та протидії проявів насильства.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Миколаївській області.

Поліцейський розпочав бесіду з учнями з детальної розповіді про те, що таке булінг, різновиди та відповідальність за його вчинення.

 Шериф поліції закликав учнів ніколи не замовчувати випадки жорстокого поводження у навчальному закладі чи в побуті та негайно повідомляти про це дорослих або поліцейських.

Поради поліцейських як протидіяти булінгу:

  • уникай агресора та перебувай у товаристві друзів. Постійно перебувай у компанії товаришів, щоб не залишатись наодинці з недругом;
  • стримуй гнів, адже розхвилюватись у зв'язку зі знущаннями це природньо, але саме цього й домагаються булери;
  • дій хоробро, йди та ігноруй агресора. Твердо й чітко скажи йому, щоб він припинив, а потім розвернись та піди. Ігноруючи булера, ти показуєш, що він тобі байдужий;
  • розкажи дорослим про знущання. Учителі, класний керівник, батьки допоможуть припинити знущання;
  • поговори з кимось, кому ти довіряєш: із адміністрацією школи, родичами або друзями. Вони можуть допомогти виправити ситуацію, також ти зможеш себе відчути менш самотнім.

Наприкінці зустрічі поліцейський подарував дітям інформаційні буклети з телефонними номерами установ та організацій, куди необхідно звернутися за допомогою.

Коментар
24/04/2024 Вівторок
23.04.2024
09:50