В Южноукраїнську міська влада провела круглий стіл з журналістами

13 Червня 2024, 11:20
Круглий стіл з журналістами в Южноукраїнську 130
Круглий стіл з журналістами в Южноукраїнську

У залі засідань виконавчого комітету відбувся круглий стіл між місцевою владою та громадськістю за ініціативи журналістів ЮжкаNews.City та в рамках проєкту «Медіатори».

Про це повідомляє офіційний сайт міста.

Представники ЗМІ, активні жителі Южноукраїнської МТГ з обговорювали тему облаштування та ремонту доріг, а також місць для паркування з міським головою Валерієм Онуфрієнком, його заступниками, старостами, начальниками управлінь, комунальних підприємств, інспекторами з благоустрою.

На диспут був запрошений начальник відділу інспекції з питань контролю за паркуванням Вознесенської міської ради Юрій Кондратєнков. Він розповів про вдалий досвід своєї роботи у Вознесенську: за рік в бюджет громади сплачено штрафів на суму один мільйон 200 тисяч гривень за результатами роботи його підлеглих. Витрати ж на утримання відділу становлять 82-86 тисяч гривень на місяць. До того ж паркування у Вознесенську стало більш впорядкованим, а водії більш уважні та дисципліновані.

Учасники круглого столу також спілкувалися про ремонт доріг в місті, який, за словами міського голови, має розпочатися 18 червня, за відсутності поважних затримуючих факторів. Учасники обговорили транспортні шляхи до села Бузьке: ремонт дороги через дачне селище потребує значних фінансових витрат, а ділянка дороги від траси хоч і набагато коротше, але вона не належить до комунальної власності нашої громади, тож на її ремонт з бюджету громади не можуть бути виділені кошти. 

Під час дискусії пролунали пропозиції залучити для вирішення проблеми допомогу приватного бізнесу.

 

Коментар
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43